Ettevõttest


TruckParts Eesti OÜ on litsenseeritud veoautode ja busside lammutus. Veoautode valdkonnas oleme tegutsenud 1995. aastast. Busside lammutamisega tegeleme aastast 2010.


Oleme välja arendanud hästi toimiva veoautode ja busside lammutuse protsessi (laosüsteemi arendus, varuosade kontroll, nende taastamine ja garantii pakkumine). Aastate pikkuse töö tulemusel omame kauaaegseid partnereid ja esindajaid välisriikides s.h. Venemaal, mis võimaldab lihtsamini korraldada veoautode, busside ning nende varuosade importi ja eksporti.


Peale ostu-müügi teenuse pakume Klientidele erinevaid paigalduse, taatlemise ja remondi teenuseid; puksiirteenust veoautodele ja bussidele ning elektritööd.


Meie visiooniks on olla oma Klientidele usaldusväärne ja kindel partner, pakkudes laia kaubavalikut veoautodele, bussidele ja haagistele optimaalse hinnaga.


Ettevõtte tugevusteks peame eelkõige väga laia kaubavalikut, suurt esindustevõrku ja kõrget tehnilist professionaalsust, mis võimaldab meil teenindada Kliente kiiresti ja tehniliselt heal tasemel. Usume, et mida paremini läheb meie Klientidel, seda paremini läheb ka meil. Vastavalt sellele pakume:


-igale Kliendile personaalset lähenemist vastavalt tema vajadustele
-parima hinna ja kvaliteedi suhtega teenuseid ning kaupaTruckParts Eesti OÜ on veoautode ja busside lammutamise ja müügiga tegelev arenev ettevõte. Kui oled huvitatud tegelemast veoautode ja bussidega autoluksepp-demonteerijana või müügikonsultandina, siis võta meiega ühendust.